ΕΓΓΡΑΦΕΣ ΚΑΙ ΕΝΑΡΞΗ ΤΟΥ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟΥ ΤΟΥ ΜΑΘΗΜΑΤΟΣ “ΔΟΜΕΣ ΔΕΔΟΜΕΝΩΝ”

Την Δευτέρα 11 Οκτωβρίου 2021 στις 13:00 στο Ε10 θα ξεκινήσουν οι εγγραφές των φοιτητών στα Εργαστηριακά τμήματα του μαθήματος Δομές Δεδομένων και θα πραγματοποιηθεί η έναρξη του εργαστηρίου.

Οι 2ετείς φοιτητές που έχουν δικαίωμα παρακολούθησης του εργαστηρίου θα πρέπει να έρθουν για την εγγραφή και την έναρξη του εργαστηρίου στις 11 Οκτωβρίου 2021 στις 13:00 στο Ε10.

Οι φοιτητές μεγαλύτερων ετών που έχουν δικαίωμα παρακολούθησης του εργαστηρίου θα πρέπει να έρθουν για την εγγραφή και την έναρξη του εργαστηρίου στις 11 Οκτωβρίου 2021 στις 15:00 στο Ε10.

Θα ήθελα να επισημάνω τα εξής:

α) Όποιος δεν εγγραφεί στις ομάδες των εργαστηρίων που θα δημιουργηθούν δεν θα έχει δικαίωμα παρακολούθησης. Καμία εκπρόθεσμη δήλωση δεν θα γίνει δεκτή. Επομένως, η παρουσία σας τη Δευτέρα 11 Οκτωβρίου 2021 στο Ε10 είναι υποχρεωτική.

β) Η παρακολούθηση του εργαστηρίου είναι υποχρεωτική.

Η Διδάσκουσα του Εργαστηρίου,

Γ. Κούκιου