BUSINESS DAYS
ΜΙΑ ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΜΕ ΣΤΟΧΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗΛΟΓΝΩΡΙΜΙΑ ΕΤΑΙΡΕΙΩΝ & ΦΟΙΤΗΤΩΝ/ΤΡΙΩΝ
Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε για μια πολύ ενδιαφέρουσα πρωτοβουλία διασύνδεσης με επιχειρήσεις, τα Business Days. Θα πραγματοποιηθούν μεταξύ 7 Νοεμβρίου και 3 Φεβρουαρίου 2023 και θα συμμετάσχουν 43 σημαντικές εταιρείες οι οποίες θα σας παρουσιάσουν, άλλες δια ζώσης και άλλες διαδικτυακά, τις δραστηριότητες του κάθε τμήματός τους και θα σας ενημερώσουν για το τι γνώσεις και δεξιότητες αναζητούν από τα νέα στελέχη τους. Επίσης, θα σας δώσουν σημαντικές συμβουλές για το βιογραφικό και τη συνέντευξη.
Σημαντικές εταιρείες έχουν εκφράσει την επιθυμία τους να φιλοξενήσουν διαδικτυακά φοιτητές και αποφοίτους από τμήματα πληροφορικής.

Οι επιχειρήσεις, συνολικά, που συμμετέχουν είναι από διάφορους κλάδους:

Agile Actors, Alpha Bank, Ansys, ATOS, AVRAMAR, Bayer, Coca-Cola Τρία Έψιλον, Deloitte, DEMO, Dialectica, doValue, Μπισκότα Παπαδοπούλου, ELPEN, ERGO, Eurobank, Eurolife, EY, Generali, Info Quest, IQVIA, IMERYS, Grant Thornton, Kaizen Gaming, KPMG, Latsco Shipping, McKinsey, Nespresso, NOKIA, Oracle, Όμιλος ΟΤΕ, Παπαστράτος, PeopleCert, PepsiCo, Pharmathen, PwC, Scytalys, SABO Group, Teleperformance, Unilever, Uni Systems, Upstream, V+O, Vodafone.

Οι εγγραφές ολοκληρώνονται τη Δευτέρα 24 Οκτωβρίου στις 23:59 και μπορείτε να κάνετε την αίτησή σας, χωρίς κανένα κόστος, εδώ: https://www.pan-orama.org/BusinessDays/