Παρακαλούνται οι φοιτητές και φοιτήτριες που έχουν ολοκληρώσει τις υποχρεώσεις τους και δικαιούνται τη λήψη του πτυχίου τους να υποβάλλουν στη Γραμματεία την αίτηση ορκωμοσίας είτε αυτοπροσώπως, είτε ηλεκτρονικά στο e-mail gcs@uth.gr, από την Δευτέρα 07 Νοεμβρίου2022 έως και την Τετάρτη 16 Νοεμβρίου 2022.

Η Ορκωμοσία των αποφοίτων του Προπτυχιακού Προγράμματος Σπουδών του Τμήματος Πληροφορικής και Τηλεπικοινωνιών θα πραγματοποιηθεί την Τετάρτη 23 Νοεμβρίου 2022 και ώρα 13:30.

Δείτε παρακάτω την ανακοίνωση:

Θέμα: «Ορκωμοσίες των αποφοίτων της Σχολής Θετικών Επιστημών του Πανεπιστημίου Θεσσαλίας»

Σας ανακοινώνουμε το πρόγραμμα της τελετής απονομής πτυχίων στους αποφοίτους των Τμημάτων της Σχολής Θετικών Επιστημών του Πανεπιστημίου Θεσσαλίας, που θα πραγματοποιηθεί στο Αμφιθέατρο του Κτιρίου της Βιβλιοθήκης του Πανεπιστημίου Θεσσαλίας (3ο χλμ Π.Ε.Ο. Λαμίας Αθηνών) σύμφωνα με το παρακάτω πρόγραμμα:

Τετάρτη 23 Νοεμβρίου Ώρα 10:30
Ορκωμοσία αποφοίτων του Διατμηματικού Προγράμματος Μεταπτυχιακών Σπουδών «Πληροφορική και Υπολογιστική Βιοϊατρική»

Τετάρτη 23 Νοεμβρίου- Ώρα 12:00
Αναγόρευση Διδακτόρων του Τμήματος Πληροφορικής με Εφαρμογές στην Βιοϊατρική

Τετάρτη 23 Νοεμβρίου- Ώρα 12:30
Ορκωμοσία αποφοίτων του Προπτυχιακού Προγράμματος Σπουδών του Τμήματος με Εφαρμογές στην Βιοϊατρική

Τετάρτη 23 Nοεμβρίου Ώρα 13:30
Ορκωμοσία αποφοίτων του Προπτυχιακού Προγράμματος Σπουδών