Λαμία, 20/05/2019

ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ ΚΑΙ ΔΙΔΑΣΚΟΝΤΩΝ

ΕΑΡΙΝΟΥ ΕΞΑΜΗΝΟΥ ΑΚ. ΕΤΟΥΣ 2018-2019

ΑΠΟ ΦΟΙΤΗΤΕΣ/ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ

Ενημερώνουμε όλους τους φοιτητές και φοιτήτριες του Τμήματος, ότι παρατείνεται η αξιολόγηση των μαθημάτων μέχρι την Πέμπτη 23-05-2019, για το τρέχον εαρινό εξάμηνο ακ. έτους 2018-2019.

Συγκεκριμένα, ο κάθε φοιτητής/τρια χρησιμοποιώντας κουπόνια, μπορεί να μπαίνει στην ιστοσελίδα:

http://cs.eval.uth.gr/c/(αξιολόγηση διδασκαλίας)

και να απαντά στο ερωτηματολόγιο του κάθε μαθήματος.

Τα κουπόνια μπορείτε να τα παραλάβετε από τη Γραμματεία του Τμήματος.

Προσοχή:

1. Η συμπλήρωση των ερωτηματολογίων είναι ανώνυμη.
  2. Για την είσοδο στην παραπάνω σελίδα, απαιτείται η χρήση VPN του Πανεπιστημίου Θεσσαλίας.
  3. Ο κάθε κωδικός (κουπόνι) μπορεί να χρησιμοποιηθεί μόνο μία φορά και η συμπλήρωση του ερωτηματολογίου πρέπει να γίνει κατά την πρώτη εισαγωγή του κουπονιού. Ενδεχόμενη αναβολή συμπλήρωσης του ερωτηματολογίου για κάποια άλλη στιγμή, επιφέρει ακύρωση του κουπονιού.
  4. Μετά την αξιολόγηση κάθε μαθήματος απαιτείται το κλείσιμο του browser προκειμένου να αποθηκευτεί η αξιολόγηση.

Από τη Γραμματεία του Τμήματος