ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Σας ενημερώνουμε ότι η διαδικασία της εξ αποστάσεως εκπαίδευσης για το σύνολο των μαθημάτων έχει ξεκινήσει.

Συνεπώς, αυτό που χρειάζεται κάθε φοιτητής είναι να:

• εγγραφεί στο e-class
  • ακολουθήσει τις οδηγίες «MS Teams – Σύνδεση και Χρήση» –> https://it.uth.gr/kb/ms-teams-syndesi-kai-hrisi
  • ακολουθήσει πιστά τις οδηγίες του εκάστοτε διδάσκοντα

Για την περίπτωση κατά την οποία κάποιο εργαστήριο (ή μέρος του) δεν μπορεί να πραγματοποιηθεί εξ αποστάσεως, θα ενημερωθείτε καταλλήλως από τον εκάστοτε διδάσκοντα ή υπεύθυνο μέλος ΔΕΠ του μαθήματος.

Το πρόγραμμα μαθημάτων ακολουθεί κανονικά το ωρολόγιο πρόγραμμα του εαρινού εξαμήνου.

Για ανακοινώσεις σχετικά με το κάθε μάθημα θα πρέπει να ανατρέχετε στο e-class και στις ανακοινώσεις που ανεβάζει ο κάθε διδάσκων. Για οποιαδήποτε απορία μπορείτε να απευθύνεστε με mail στον διδάσκοντα του μαθήματος ή στην Γραμματεία.

Οι φοιτητές του Τμήματος, θα μπορούν να κάνουν login στην eΓραμματεία και να βλέπουν τον κωδικό εισόδου στην ηλεκτρονική αίθουσα του διαδικτυακού μαθήματος που θέλουν να παρακολουθήσουν πατώντας «Η δήλωσή μου».

Αύριο Τετάρτη 25 Μαρτίου 2020 λόγω αργίας ΔΕΝ θα πραγματοποιηθούν μαθήματα.

Από τη Γραμματεία