Σας ενημερώνουμε ότι η εξεταστική περίοδος των επαναληπτικών εξετάσεων του ακαδημαϊκού έτους 2020-2021, θα διεξαχθεί από τη Δευτέρα 23 Αυγούστου 2021 έως και το Σάββατο 18  Σεπτεμβρίου 2021.

Οι εξετάσεις θα πραγματοποιηθούν με εξ αποστάσεως μεθόδους, σύμφωνα με το  πρόγραμμα που θα αναρτηθεί στην ιστοσελίδα του Τμήματος.

Στην κεντρική ιστοσελίδα του Πανεπιστημίου Θεσσαλίας θα βρείτε συγκεντρωμένες όλες οι απαραίτητες πληροφορίες για τις εξ αποστάσεως εξετάσεις χειμερινού εξαμήνου του ακαδημαϊκού έτους 2020-2021.

Διευκρινίσεις σχετικά με τη Διεξαγωγή Εξετάσεων Εξ Αποστάσεως Σεπτεμβρίου 2021

Οι φοιτητές/φοιτήτριες που αδυνατούν να συμμετέχουν στις εξ αποστάσεως εξετάσεις θα πρέπει να ενημερώσουν έγκαιρα τη Γραμματεία του Τμήματος Πληροφορικής και Τηλεπικοινωνιών, αποστέλλοντας με email συμπληρωμένη την Υπεύθυνη Δήλωση, που υπάρχει στην ιστοσελίδα του Π.Θ. στο Β. Δηλώσεις Φοιτητών.