Οι εγγραφές στο εργαστηριακό μάθημα του Γ’ εξαμήνου “Προγραμματισμός ΙΙΙ” θα γίνουν δια ζώσης στο εργαστήριο ΕΥ3 στις εγκαταστάσεις της Ν. Άμπλιανης (πρώην Τ.Ε.Ι., 3ο χλμ ΠΕΟ Λαμίας-Αθήνας).

Οι φοιτητές του Γ’ Εξαμήνου (και μεγαλύτερων εξαμήνων) που έχουν δικαίωμα παρακολούθησης του εργαστηρίου θα προσέρχονται για εγγραφές σε εργαστηριακές ομάδες.

Οι εγγραφές στις αντίστοιχες ομάδες θα γίνονται μόνο για τη συγκεκριμένη ημέρα και ώρα. Για παράδειγμα, αν κάποιος/α επιθυμεί να παρακολουθήσει το εργαστήριο την Τρίτη 16:00-18:00, θα προσέλθει για εγγραφή την Τρίτη στις 16:00 και όχι κάποια άλλη ημέρα ή ώρα.

Όποιος δεν εγγραφεί στις ομάδες των εργαστηρίων που θα δημιουργηθούν δεν θα έχει δικαίωμα παρακολούθησης.

Παρακαλούνται οι φοιτητές να εγγραφούν στο eclass του Εργαστηρίου “Προγραμματισμός ΙΙΙ (2022-2023)”, ώστε να παρακολουθούν τις ανακοινώσεις και την ύλη του Εργαστηρίου.