Ανακοινωσεις - Ενημερωτικες ομιλιες iGEM Thessaly 2019 Recruitment

Η iGEM Thessaly διοργανώνει ενημερωτικές ομιλίες σε τρεις πόλεις του Πανεπιστημίου Θεσσαλίας για τη γνωστοποίηση του παγκόσμιου διαγωνισμού Συνθετικής Βιολογίας iGEM στη φοιτητική και επιστημονική κοινότητα του πανεπιστημίου καθώς και για τη στελέχωση της ομάδας που θα συμμετέχει στο διαγωνισμό του 2019. Για το σκοπό αυτό, η iGEM Thessaly σας προσκαλεί να παρευρεθείτε σε μία από τις παρακάτω ομιλίες για μία αναλυτική ενημέρωση και έναν εποικοδομητικό διάλογο.

Δευτέρα 15/10 | 11:00 – 12:00 | Αμφιθέατρο Τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών, Βόλος
Τρίτη 16/10 | 13:00 – 14:00 | Αίθουσα 3, Τμήμα Βιοχημείας & Βιοτεχνολογίας, Λάρισα
Τετάρτη 17/10 | 12:00 – 13:00 | Αμφιθέατρο 1, Τμήμα Πληροφορικής με εφαρμογές στη Βιοϊατρική, Λαμία

Ας αφήσουμε μία πεταλούδα να ξεκινήσει το ταξίδι της στον κόσμο της Συνθετικής Βιολογίας με αφετηρία τη Θεσσαλία και στόχο να καταλήξει στο κέντρο της Βοστώνης. Ελπίζουμε να είστε εκεί!

Για περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να επισκεφθείτε την ιστοσελίδα igem.org. Παράλληλα, μπορείτε να ενημερωθείτε μέσα από τη σελίδα μας στο Facebook και να διερευνήσετε τη φόρμα αίτησής μας που παρατίθεται παρακάτω. Προθεσμίας υποβολής αιτήσεων: Παρασκευή 19 Οκτωβρίου 2019 και ώρα 23:59.

Φόρμα αίτησης και πληροφορίες: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf8gYot-NvTkyO7m1cPQafPyTTQ4j9VVO_hNaA4377DeIWtZg/viewform?usp=sf_link